Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
Badminton 9:00 am
Badminton
Oct 2 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Oct 2 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Oct 2 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Oct 2 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Oct 2 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
3
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Oct 3 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Oct 3 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Oct 3 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
4
Howeko 9:00 am
Howeko
Oct 4 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Oct 4 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Oct 4 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Oct 4 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Oct 4 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Oct 4 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
5
Dans C 4:15 pm
Dans C
Oct 5 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Oct 5 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Oct 5 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Oct 5 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
6
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Oct 6 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Oct 6 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Oct 6 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Oct 6 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Oct 6 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
7
kamp jeugdteam 2 10:00 am
kamp jeugdteam 2
Oct 7 @ 10:00 am – Oct 8 @ 4:00 pm
 
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Oct 7 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Oct 7 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Oct 7 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Oct 7 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Oct 7 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Oct 7 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
8
9
Badminton 9:00 am
Badminton
Oct 9 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Oct 9 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Oct 9 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Oct 9 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Oct 9 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
10
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Oct 10 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Oct 10 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Oct 10 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
11
Howeko 9:00 am
Howeko
Oct 11 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Oct 11 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Oct 11 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Oct 11 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Oct 11 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Oct 11 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
12
Dans C 4:15 pm
Dans C
Oct 12 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Oct 12 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Oct 12 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Oct 12 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
13
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Oct 13 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Oct 13 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Oct 13 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Oct 13 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Oct 13 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
14
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Oct 14 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Oct 14 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Oct 14 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Oct 14 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Oct 14 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Oct 14 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
15
16
Badminton 9:00 am
Badminton
Oct 16 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Oct 16 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Oct 16 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Oct 16 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Oct 16 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
17
Ttv middag 1:45 pm
Ttv middag
Oct 17 @ 1:45 pm – 4:15 pm
 
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Oct 17 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Oct 17 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Oct 17 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
18
Rollerkamp ?? 10:00 am
Rollerkamp ??
Oct 18 @ 10:00 am – Oct 19 @ 4:00 pm
 
Howeko 9:00 am
Howeko
Oct 18 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Oct 18 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Oct 18 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Oct 18 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Oct 18 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Oct 18 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
19
Dans C 4:15 pm
Dans C
Oct 19 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Oct 19 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Oct 19 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Oct 19 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
20
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Oct 20 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Oct 20 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Oct 20 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Oct 20 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Oct 20 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
21
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Oct 21 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Oct 21 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Oct 21 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Oct 21 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Oct 21 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Oct 21 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
22
23
Badminton 9:00 am
Badminton
Oct 23 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Oct 23 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Oct 23 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Oct 23 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Oct 23 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
24
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Oct 24 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Oct 24 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Oct 24 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
25
Howeko 9:00 am
Howeko
Oct 25 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Oct 25 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Oct 25 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Oct 25 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Oct 25 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Oct 25 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
26
Dans C 4:15 pm
Dans C
Oct 26 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Oct 26 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Oct 26 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Oct 26 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
27
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Oct 27 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Oct 27 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Oct 27 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Oct 27 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Oct 27 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
28
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Oct 28 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Oct 28 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Oct 28 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Oct 28 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Oct 28 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Oct 28 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
Skateswing 3:00 pm
Skateswing
Oct 28 @ 3:00 pm – Oct 29 @ 12:00 am
 
29
30
Badminton 9:00 am
Badminton
Oct 30 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Oct 30 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Oct 30 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Oct 30 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Oct 30 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
31
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Oct 31 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Oct 31 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Oct 31 @ 6:30 pm – 10:00 pm