Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
Howeko 9:00 am
Howeko
Nov 1 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Nov 1 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Nov 1 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Nov 1 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Nov 1 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Nov 1 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
2
Dans C 4:15 pm
Dans C
Nov 2 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Nov 2 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Nov 2 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Nov 2 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
3
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Nov 3 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Nov 3 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Nov 3 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Nov 3 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Nov 3 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
4
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Nov 4 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Nov 4 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Nov 4 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Nov 4 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Nov 4 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Nov 4 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
5
6
Badminton 9:00 am
Badminton
Nov 6 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Nov 6 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Nov 6 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Nov 6 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Nov 6 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
7
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Nov 7 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Nov 7 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Nov 7 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
8
Howeko 9:00 am
Howeko
Nov 8 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Nov 8 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Nov 8 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Nov 8 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Nov 8 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Nov 8 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
9
Dans C 4:15 pm
Dans C
Nov 9 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Nov 9 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Nov 9 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Nov 9 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
10
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Nov 10 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Nov 10 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Nov 10 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Nov 10 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Nov 10 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
11
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Nov 11 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Nov 11 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Nov 11 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Nov 11 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Nov 11 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Nov 11 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
13
Badminton 9:00 am
Badminton
Nov 13 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Nov 13 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Nov 13 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Nov 13 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Nov 13 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
14
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Nov 14 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Nov 14 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Nov 14 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
15
Howeko 9:00 am
Howeko
Nov 15 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Nov 15 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Nov 15 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Nov 15 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Nov 15 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Nov 15 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
16
Dans C 4:15 pm
Dans C
Nov 16 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Nov 16 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Nov 16 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Nov 16 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
17
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Nov 17 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Nov 17 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Nov 17 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Nov 17 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Nov 17 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
18
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Nov 18 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Nov 18 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Nov 18 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Nov 18 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Nov 18 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Nov 18 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
19
20
Badminton 9:00 am
Badminton
Nov 20 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Nov 20 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Nov 20 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Nov 20 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Nov 20 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
21
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Nov 21 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Nov 21 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Nov 21 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
22
Howeko 9:00 am
Howeko
Nov 22 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Nov 22 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Nov 22 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Nov 22 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Nov 22 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Nov 22 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
Ingrid Biemans Sextet 8:15 pm
Ingrid Biemans Sextet
Nov 22 @ 8:15 pm – 9:45 pm
 
23
Dans C 4:15 pm
Dans C
Nov 23 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Nov 23 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Nov 23 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Nov 23 @ 6:45 pm – 10:00 pm
 
24
Groep 9 3:45 pm
Groep 9
Nov 24 @ 3:45 pm – 4:30 pm
 
Groep 8 4:30 pm
Groep 8
Nov 24 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Groep 7 5:15 pm
Groep 7
Nov 24 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 4 6:00 pm
Groep 4
Nov 24 @ 6:00 pm – 7:00 pm
 
NK groepen 7:00 pm
NK groepen
Nov 24 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
25
Groep 2 9:00 am
Groep 2
Nov 25 @ 9:00 am – 9:45 am
 
Figuren 9:45 am
Figuren
Nov 25 @ 9:45 am – 10:45 am
 
Groep 3 10:45 am
Groep 3
Nov 25 @ 10:45 am – 11:30 am
 
Groep 1 11:30 am
Groep 1
Nov 25 @ 11:30 am – 12:30 pm
 
Groep 6 12:30 pm
Groep 6
Nov 25 @ 12:30 pm – 1:15 pm
 
Danstraining 12:45 pm
Danstraining
Nov 25 @ 12:45 pm – 2:00 pm
 
Skateswing 3:00 pm
Skateswing
Nov 25 @ 3:00 pm – Nov 26 @ 12:00 am
 
26
27
Badminton 9:00 am
Badminton
Nov 27 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Groep 5 4:15 pm
Groep 5
Nov 27 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
Groep 3 5:00 pm
Groep 3
Nov 27 @ 5:00 pm – 6:00 pm
 
Groep 6 5:15 pm
Groep 6
Nov 27 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
TTV21 7:00 pm
TTV21
Nov 27 @ 7:00 pm – 10:00 pm
 
28
TCS Mini’s 4:15 pm
TCS Mini’s
Nov 28 @ 4:15 pm – 5:15 pm
 
TCS Junioren 5:15 pm
TCS Junioren
Nov 28 @ 5:15 pm – 6:15 pm
 
NK groepen 6:30 pm
NK groepen
Nov 28 @ 6:30 pm – 10:00 pm
 
29
Howeko 9:00 am
Howeko
Nov 29 @ 9:00 am – 12:00 pm
 
Dans B 4:30 pm
Dans B
Nov 29 @ 4:30 pm – 5:15 pm
 
Dans A 5:15 pm
Dans A
Nov 29 @ 5:15 pm – 6:00 pm
 
Groep 2 6:00 pm
Groep 2
Nov 29 @ 6:00 pm – 6:45 pm
 
Figuren 6:45 pm
Figuren
Nov 29 @ 6:45 pm – 7:45 pm
 
Groep 1 7:45 pm
Groep 1
Nov 29 @ 7:45 pm – 8:45 pm
 
30
Dans C 4:15 pm
Dans C
Nov 30 @ 4:15 pm – 5:00 pm
 
Dans D 5:00 pm
Dans D
Nov 30 @ 5:00 pm – 5:45 pm
 
Dans A 5:45 pm
Dans A
Nov 30 @ 5:45 pm – 6:45 pm
 
TTV21 6:45 pm
TTV21
Nov 30 @ 6:45 pm – 10:00 pm